سفارش تبلیغ
صبا ویژن

چی بپوشم

نظر

تی شرت ها از لباس های مردانه محبوب محسوب می شوند. تا کنون از خود پرسیده اید که چرا؟ چون که بسیار راحت هستند و می توانید به عنوان یک لباس روزمره از آن استفاده کنید.جای تعجب دارد اما بسیاری از آقایان فکر می کنند محکوم به پوشیدن پیراهن ها و کت و شلوارهای مردانه هستند؛ اما باید بدانید که هیچ بایدی وجود ندارد و شما می توانید به راحتی از تی شرت ها استفاده کنید و با آن ها تیپ های مختلفی بسازید. ما در این مقاله میخواهیم به شما 5 نکته کاربردی در پوشیدن تی شرت مردانه را بگوییم.

در انتخاب جنس تی شرت بسیار دقت کنید.

بسیاری از آقایان در هنگام خرید تی شرت ها فقط به تگ قیمت آن توجه می کنند اما هر گران بودنی بی حکمت نیست و شما برای داشتن یک استایل مناسب و بسیار شیک باید یک تی شرت با کیفیت هر چند گران بخرید. تی شرت های در اجناس مختلفی در بازار وجود دارد که عبارتند است : پنبه ای، پیما ، مرینو و ژرسه. تی شرتهای پنبه ای مناسب روزهای بسیار گرم هستند زیرا این پیراهن ها جاذب عرق هستند و نمی گذارند در روزهای بسیار گرم خیلی عرق کنید.تی شرت های پیما مناسب آقایانی است که می خواهند از تی شرت هایی استفاده کنند که کمتر چروک شوند این جنس جز آن دسته از جنس هایی است که نه پرز می دهد و نه چروک می شود. مرینو ها جنس هایی هستند که از پشم گوسفند و ضد تعریق هستند. و اما تی شرت های جنس ژرسه جز جنس هایی هستند که از الیاف مصنوعی هستند این نوع تی شرت ها کمتر چروک می شوند. شما باید بر حسب فعالیت روزمره و نیاز خود یکی از این نوع تی شرت ها را انتخاب کنید.

سایز مناسب تی شرت:

یکی از نکاتی که شما در اول برای انتخاب یک تی شرت باید دقت کنید سایز  تی شرت است. به بیان دیگر از تی شرت هایی استفاده کنید که مناسب فیزیک بدنی شما باشد. تی شرتی را بپوشید که فیت بدن شما باشد و نباید از تی شرت های خیلی گشاد و خیلی تنگ استفاده کنید.. یکی دیگری از نکاتی که در این اندازه بودن تی شرت ها مناسب است اندازه بودن آستین های آن است. طول آستین های تی شرت آقایان نباید خیلی بلند و نه باید خیلی کوتاه باشد.

اکسسوری ها تی شرت را چشم گیرتر میکنند.

قدرت استفاده از اکسسوری ها را هیچ وقت در هیچ استایلی نباید دست کم گرفت. هنگام پوشیدن تی شرت ها از اکسسوری هایی مانند : انگشتر، ساعت و گردنبند متناسب با استایل خود استفاده کنید تا استایل شما جذاب ترشود. علت تاکید بر اکسسوری ها این است که اکسسوری ها استایل شما را از یکنواختی خارج میکنند و باعث چرخش نگاه میشومد. لذا بسیار مهم است که در تعداد و اندازه مناسب از آنها با تی شرت خود ست کنید

ازتی شرت های رنگ کلاسیک استفاده کنید :

در انتخاب یک تی شرت که بتوانید همیشه آن را بپوشید و به راحتی با دیگر لباس های خود ست کنید رنگ های کلاسیک و خنثی را انتخاب کنید. سه رنگ طوسی، مشکی و آبی سرمه ای را همیشه در گوشه ای از ذهن خود برای انتخاب رنگ تی شرت داشته باشید. این سه را اگر سالیان سال هم بپوشید بازهم جذاب هستند. طوسی جز آن دسته از رنگ هایی است که با طیف کمرنگ تر و پررنگ تر از خود به راحتی ست می شود و برای شما استایل بی نظیری را می سازد.  رنگ مشکی نیز همیشه از شما یک استایل بسیار جذاب می سازد و فقط باید دقت کنید که در اثر شستشو بور نشود.

تی شرت های یقه هفت :

اگر بپرسید که یک تی شرت مناسب برای آقایان چیست ؟ در پاسخ به این سوال میگویم یک تی شرت مناسب برای آقایان که هیچ وقت هم از مد نمی افتد تی شرت های یقه هفت هستند. این تی شرت ها جذابیت و زیبایی استایل آقایان را چند برابر می کند زیرا هنگامی که شما تی شرت یقه هفت می پوشید گردن شما کشیده تر به نظر می رسد و به طبع باعث می شود شما قد بلندتر دیده شوید.

اما در انتخاب این تی شرت ها نیز باید بسیار دقت کنید. باید در انتخاب تی شرت های یقه هفت باید به این نکته توجه کنید که یقه های این تی شرت ها نباید بسیار زیاد باشد. و نکته ای که باید بسیار دقت کنید تا همیشه جز آقایان مرتب و خوش استایل به نظر برسید باید موهای پشت گردن خود را تمیز کنید زیرا یقه این لباس ها باعث می شود گردن شما بسیار در چشم باشد.