سفارش تبلیغ
صبا ویژن

چی بپوشم

نظر

 

کت‌وشلوار سرمه‌ای مردانه ازجمله انتخاب‌های جذابی است که هم برای استایل خیابانی و هم برای استایل رسمی مناسب است. کت‌وشلوار سرمه‌ای  با پیراهن مردانه سفیداز معدود کت‌وشلوارهای مردانه ای است که  به همراه پیراهن شیک مردانه برازنده هر مردی باهر رنگ و وزن و قدی هست. سنگینی رنگ سرمه‌ای سبب شده است که این کت‌وشلوار  با پیراهن سفید مردانه چه در طرح‌های برند و چه در دوخت‌های معمولی موجود در سطح بازار برای هر مردی برازنده و شایسته باشد. این کت‌وشلوار استایلی آسان محسوب می‌شود؛ زیرا که می‌توان به‌راحتی آن را با پیراهن شیک مردانه در بسیاری از موقعیت‌ها و در هرزمانی به تن کرد. دغدغه بسیاری از آقایان این است که استایل مناسبی برای تمام فصول سال داشته باشند و بدانند که چگونه کت‌وشلوارهای شیک مجلسی و اسپرت را با پیراهن مناسب ست کنند. هم‌چنین برای بسیاری از آقایان اهمیت دارد که بدانند با کت و شلوار سرمه ای باید با چه پیراهن مردانه ای چه نوع رنگ کفش اکسسوری و کیفی را استفاده کنند.

کنتراست و ترکیب تناژ رنگ‌های مکمل و خنثی همگی باید در استایل رسمی باکت و شلوار متناسب بارنگ طبیعت باشد هم‌چنین لازم است که این انتخاب درنهایت ظرافت و دقت نظر انجام گیرد. به همین دلیل همواره توصیه می‌شود که از راهنمایی‌های است استایلیست و فشن بلاگرها درست کردن پیراهن مردانه و طراحی استایل کمک بگیرید.

نکته‌ای که در مورد کت‌وشلوار سرمه‌ای وجود دارد این است که این کت‌وشلوار هم مدرن است و هم کلاسیک و هم با طیف‌های بسیاری از لباس‌های گوناگون ست می‌شود. برای آشنایی با نحوه ست کردن کت‌وشلوار سرمه‌ای با ما همراه باشید.

 

رنگ سرمه‌ای‌رنگی است بسیار سنگین، جذاب، باوقار و شیک. این رنگ از طیف‌های مختلف رنگ آبی تشکیل می‌شود. نام بین‌المللی آن NAVY BLUE  هست. رنگ‌های مادر این رنگ سرخ و سبز و آبی هست. این رنگ بهترین انتخاب برای روزهای سرد پاییزی و زمستان است. سرمه‌ای‌رنگی است پر از آرامش و سکون. هم‌چنین نشان از اصالت دارد و رنگی سلطنتی هست که قدرت و ثبات را یادآور می‌شود.

اگر کسی لباسی در این رنگ بپوشد به بینندگان احساس اطمینان منتقل می‌کند. رنگ سرمه‌ای باعث می‌شود که خلاقیت و نوآوری در فرد رشد کند. همان‌طور که بزرگ‌ترین کارآفرینان دیجیتال جهان همواره تیپ سرمه‌ای دارند. عموماً افراد باهوش و مستقل از رنگ‌های سرمه‌ای در لباس و آرایه‌گری منزل استفاده می‌کنند.

به‌بیان‌دیگر رنگ سرمه‌ای حس صداقت افراد را بیدار می‌کند. رنگ سرمه‌ای از دسته رنگ‌های گرم است که ترکیب آن بارنگ‌های سفید طلایی سبز کله غازی در طراحی آرایه‌گری و طراحی استایل استفاده می‌شود. کاملاً واضح است که ترکیب این رنگ‌ها با سرمه‌ای تا چه اندازه چشم‌نواز و زیباست.

رنگ سفید و عاج فیلی و استخوانی از بهترین رنگ‌ها برای ترکیب کردن با سرمه‌ای است. هم در طراحی دکوراسیون و هم در طراحی لباس و استریل ترکیب این دورنگ طیف‌مشترک آن‌ها را به سمت لطافت و روانی هدایت می‌کند و از شدت رسمیت آن می‌کاهد.

اما درنهایت می‌توان گفت این رنگ بارنگ‌های گرم به‌راحتی ست می‌شود مثل سبز روشن نارنجی شرابی و طیف‌های روشن قهوه‌ای

به‌عنوان‌مثال رنگ صورتی چرک را بارنگ سرمه‌ای تصور کنید. ترکیب شاد و دوست‌داشتنی. یک پیراهن مردانه صورتی را با کتی سرمه‌ای بپوشید تا شاهد نتیجه جذاب آن باشید. این ترکیب رنگ را برای استایل خیابانی به آقایان و بانوان پیشنهاد می‌کنیم.

آنچه واضح است این است که این رنگ به دلیل انرژی خاص و متفاوتی که دارد بسیار ترکیب‌پذیر است و بارنگ‌های بسیاری ست می‌شود.

رنگ سرمه‌ای ترکیب خوبی با طیف‌های مختلف رنگ سبز مثل زیتونی دارد اما این ترکیب کاملاً غیررسمی و فانتزی هست که برای مراسم‌های رسمی انتخاب مناسبی نیست.

اما ترکیب رنگ سفید همان‌طور که میدانید با همه رنگ‌ها مخصوصاً سرمه‌ای ایدئال است. ترکیبی ایدئال و همه‌پسند، ساده و شکیل

اما در کت‌وشلوار

اگر کت‌وشلوار سرمه‌ای شما شیک باشد برای داشتن استایل شیک نیز باید پیراهنی شیک  مناسبی نیز ست شود؛ اما رنگ پیراهن باید بارنگ‌های کت‌وشلوار متفاوت باشد. به‌عنوان‌مثال صورتی بنفش یاسی

برای این‌که این ترکیب به ایدئال‌ترین حالت خود برسد آن را با یک کفش چرم مشکی ست کنید تا نتیجه کنتراست آن را ببینید. هم‌چنین آبی روشن برای ست شدن با سرمه‌ای انتخاب بسیار شایسته و زیبایی است. هم‌چنین می‌توانید از کراواتی به رنگ طوسی خال‌دار نیز به‌عنوان اکس سوری استفاده کنید.

یا در ترکیبی دیگر پیراهن سرمه‌ای و یک کراوات پشمی طرح بافت را در استایلی رسمی با کت و شلوار سرمه ای به کار ببرید.

خوب است بدانید این ترکیب برای افراد مشکل پسند همواره پیشنهاد می‌شود. همان‌طور که میدانید رنگ سرمه‌ای بارنگ‌های گرم به‌خوبی ست می‌شود. ازاین‌رو پیشنهاد می‌کنیم که به تأثیر رنگ عسلی در کنار رنگ سرمه‌ای فکر کنید مانند ست کت‌وشلوار سرمه‌ای و کفش عسلی.

کت‌وشلوار سرمه‌ای از آن دسته رنگ‌هایی است که بارنگ قرمز به‌خوبی و زیبایی ست می‌شود. لذا با آسودگی خاطر تمام می‌توانید از کراواتی قرمزرنگ در طرح خال‌دار یا راه‌راه استفاده کنید زیرا که بسیار اغواکننده است.

از ست‌های کژوال پیشنهادی می‌توان به ترکیب پیراهن چهارخانه سفید و آبی باکت و شلوار سرمه‌ای اشاره کرد. اگر با این ست کژوال بخواهید از اکسسوری تا استفاده کنید می‌توانید از پوشت طرح دار شلوغ به‌تنهایی یا از کراوات‌های پارچه‌ای کژوال اسمارت استفاده کنید. هم‌چنین به خاطر داشته باشید که این دو اکسسوری ها در استایل کژوال باکت و شلوار سرمه‌ای نمی‌توانید به کار ببرید.

اگر تصمیم دارید از کت‌وشلوار سرمه‌ای در استایل رسمی استفاده کنید باید همواره به خاطر داشته باشیدکه به‌مانند همه کت‌وشلوارهای رسمی دیگر برای ست کردن کفش باید از کفش رسمی استفاده کنید. در استایل رسمی ازآنجایی‌که کفش بار زیادی از استایل شمارا به عهده دارد توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. ازاین‌رو در این استایل حتی‌الامکان از پیراهن‌های طرح دار شلوغ یا بارنگ‌های تند و جذاب استفاده نکنید تا کفش‌ها هارمونی را به‌خوبی ایجاد کنند.

اما اگر خواهان یک استایل اسپرت هستید پیشنهاد ما به شما یک جفت کفش اسنیکر و یا کتانی است. بهترین کت‌وشلوار نیز کت‌وشلوار اسلیم فیت است که به‌خوبی با این دو مدل کفش ست می‌شود. بهترین رنگ‌ها برای کفش نیز طوسی و مشکی است.

باکت و شلوار سرمه‌ای چه رنگ پیراهنی بپوشیم؟

کت‌وشلوار سرمه‌ای ازآنجایی‌که رنگ بسیار ترکیب‌پذیری دارد با هر رنگی پیراهنی ست می‌شود. پیراهن‌هایی به رنگ‌های آبی کم‌رنگ صورتی و تناژهای کمرنگ آن و 2 رنگ مشکی و سفید بهترین انتخاب برای ست کردن باکت و شلوار سرمه‌ای هست.

در بین این چندرنگ پیشنهادی پیراهن سفید تنها پیراهنی است که می‌تواند به دو صورت اسپرت و فرمال مورداستفاده قرار بگیرد.

ترکیب پیراهن و اسنیکر سفید باکت و شلوار سرمه‌ای از محبوب‌ترین ترکیب‌ها در دنیای مد مردانه هست.

پیراهن آبی

این رنگ پیراهن همیشه انتخاب خوبی برای کت‌وشلوار سرمه‌ای است. به این شرط که با پوشت زیبایی ست شود. هم‌چنین کراواتی در تناژ آبی تیره. این‌گونه کلاسیک‌ترین استایل را باکت و شلوار سرمه‌ای بسازید.

یک پیشنهاد دیگر برای ست کردن با این رنگ کت‌وشلوار پیراهن صورتی کم‌رنگ است. یک ست کاملاً متفاوت و جذاب و درخشنده

و درنهایت

ترکیب پیراهن مشکی و آبی تیره. یک ست کاملاً مردانه راحت و سنتی. مخصوص مراسم‌های سوگواری و عزاداری یا میهمانی‌های خاص

شما می‌توانید این ست را در میهمانی‌های عصرانه بپوشید.